Beszerzési asszisztens

Az EUROFAMILY

csapatába

BESZERZÉSI ASSZISZTENS

munkatársat keresünk ajkai központú munkavégzéssel.

Az EUROFAMILY célja, hogy 47 üzletből álló hálózatán keresztül közel 700 munkavállalójával minőségi háztartási, vegyi, papír és édesipari termékeket juttasson el kedvező áron vevőinek, üzlet- és életfilozófiájával példát mutatva és biztonságot adva a környezetünkben élőknek.

Feladatok:

-  beszerzők munkájának adminisztratív jellegű támogatása

- beszállítókkal való kapcsolattartás

-  akciók kezelése (igényfelmérés, akció indítás/befejezés)

-  termékek biztonsági adatlapjainak kezelése

-  üzletek mindennapi munkájának segítése

- riportok, statisztikák, diagramok készítése, elemzése

-  szállítói szerződések, marketing megállapodások kezelése

Elvárások:

- legalább középfokú végzettség

- adminisztratív munkakörben szerzett gyakorlat

-  magas szintű számítógépes ismeretek, Excel magabiztos használata - önálló munkavégzés, precizitás

- jó problémamegoldó képesség

-  következetesség, becsületesség, alázat

Amit kínálunk:

 - 3 egymást követő évben elnyert Legjobb Munkahely díj

-  kellemes munkakörnyezet

-  versenyképes bérek

-  folyamatos fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzzal karrier@eurofamily.hu email címen.

Munkavégzés helye:

Ajka (Központi iroda)
Hársfa u. 1. /b

Személyes adatok
Vezetéknév*
Keresztnév*
Irányítószám, helység*
Utca, házszám*
Telefonszám*
E-mail cím*
Születési dátum*
Képzettség
Végzettség*
Szakmai tapasztalat*
Megjegyzés
Csatolmányok
Önéletrajz*

(pdf, doc, docx, odt, jpg, gif, png, maximum méret 2 MB)
További csatolmányok

Ellenőrző kód*