Eladó-pénztáros

Szeretnél egy igazán jó csapat tagja lenni? Jelentkezz most!

Az EuroFamily ÚJONNAN NYÍLÓ LENTI üzletébe eladó-pénztáros kollégákat keresünk!

VÁRHATÓ NYITÁS OKTÓBERBEN

Téged keresünk, ha:

  • Szívesen dolgozol csapatban
  • Jól bírod a fizikai megterhelést
  • Munkádat precízen, gyorsan és pontosan végzed
  • Szereted a kereskedelmet, szakirányú végzettséged előnyt jelent
  • Vásárló-orientált gondolkodással rendelkezel
  • Feladatok:

  •  Vásárlók pontos, precíz kiszolgálása
  • Gyors, precíz kasszakezelés
  • Árukészlet rendelése, átvétele, kihelyezése
  • Tiszta munkakörnyezet fenntartása
  • Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Jó csapat, családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Havi készpénz kafetéria és Edenred elektronikus ajándékutalvány
  • Próbaidő letelte után egyszeri juttatás 15.000ft értékben Eurofamily ajándékkártyára
  • Éves egyéb béren kívüli juttatások (kafetéria, hűségjutalom)
  • Szociális támogatás, váratlan nehéz helyzetbe került munkatársainknak, 6 hónap után
  • Kedvezményes munkavállalói mobiltelefon szerződés, 6 hónap után
  • Cégen belüli továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Lenti

Templom tér 3.

Személyes adatok
Vezetéknév*
Keresztnév*
Irányítószám, helység*
Utca, házszám*
Telefonszám*
E-mail cím*
Születési dátum*
Képzettség
Végzettség*
Szakmai tapasztalat*
Megjegyzés
Csatolmányok
Önéletrajz*

(pdf, doc, docx, odt, jpg, gif, png, maximum méret 2 MB)
További csatolmányok

Ellenőrző kód*